ارتودنسی زود بازده

متد خاص و منحصر به فرد

ویزیت رایگان ، اقساط بدون ضامن و چک ، 20 % تخفیف

دلیل برتری مرکز ارتودنسی زود بازده

دستیابی به متدی خاص و منحصر به فرد که نتیجه‌گیری از ارتودنسی را کوتاه مدت کرده‌ است.
استفاده از پک‌های آمریکایی که وارداتش را خود مجموعه به عهده دارد نتیجه و بازدهی را دو چندان می‌نماید.
تنها دندانپزشک زیبایی در ایران که 24سال مشغول فعالیت ارتودنسی بوده‌اند، این مهم باعث شده در کنار ارتودنسی مولفه‌های زیبایی دندان در نظر گرفته‌شود. 
قیمت بسیار منصفانه و شرایط پرداخت اقساط در مطبی شیک و بسیار بهداشتی.
باز بودن مطب در تمام روزهای هفته برای چک آپ‌های ماهانه. 
تحصیلات عالی سرپرست تیم در دانشگاه تهران، USLA آمریکا، تگزاس آمریکا و دوره‌های تخصصی در آلمان و ژاپن و دستیابی به متد منحصر به فرد ارتودنسی زود بازده.
سطح بالای رضایت‌مندی بیماران و درج نظرات آنها در وب سایت‌های مختلف صحه بر همین مهم است.

ارتودنتیست
ارتودنسی
قیمت ارتودنسی با در نظر گرفتن 20% تخفیف مبلغ 9/850/000تومان می‌باشد و به صورت اقساط بدون نیاز به چک و ضامن در این مطب انجام می‌گردد. روش اقساطی شامل پرداخت 30% از مبلغ به صورت نقد و مابقی پرداخت به صورت اقساط می‌باشد. که می‌توان گفت نسبت به نوع کاری که در سطح بسیار بالا انجام می‌شود این قیمت و شرایط پرداخت فوق العاده مناسب و تقریباً یک سوم مراکز دیگر است.​​​​​​​

قیمت ارتودنسی زود بازده  چقدر است؟

قیمت ارتودنسی
ارتودنسی و درمان خط میانی نابجا

1- فاصله زیاد یا شلوغی دندان‌ها:
فاصله زیاد که به spacing و شلوغی دندان‌ها که به crowding مشهور هستند دو مورد بسیار شایع در جهان برای ارتودنسی هستند. وجود فاصله زیاد بین دندان‌ها و یا شلوغی بیش از حد دندان‌ها هر دو مشکلات و بیماری‌های لثه را در افراد افزایش می‌دهد. این دو مورد بهم ریختگی بیشتر به دلیل کوچکی دندان‌ها و یا کوچک بودن فک‌ها اتفاق می افتد. شلوغی بیش از حد دندان‌ها در دوران کودکی ممکن است از در آمدن صحیح دندان‌های دائمی و یا حتی از در آمدن آن‌ها به طور کلی جلوگیری کند. از این رو بهتر است در همان سنین کودکی نیز فرزند خود را برای تشخیص نیاز به ارتودنسی نزد دندانپزشک ماهر ببرید تا این موارد را قبل از حاد شدن تشخیص دهد.

فاصله بین دندان ها از دیگر مشکلات دندانی می باشد که علاوه بر تاثیر منفی در زیبایی لبخند شما باعث تجمع پلاک های بین دندانی و تحلیل استخوان فک در دراز مدت می شود.
جهت درمان این مشکل با توجه به میزان فاصله و پراکندگی آن در دندان ها میتوان از درمان ارتودنسی و یا ترمیم زیبایی دندان با استفاده از لمینیت و یا کامپوزیت ونیر اقدام نمود.​​​​​​​

2- خط میانی نابجا(Misplaced midline)
در برخی افراد فاصله شدید بین دندان‌ها تنها بین دو دندان جلویی ردیف بالا دیده می‌شود. در این موارد فاصله و خط میانی بین دندان‌های جلویی فک بالا با خط وسط دندان‌های پایین مطابقت ندارد. هرچند برای این موارد نیز انجام درمان ارتودنسی ارجعیت دارد، اما بسیاری از افراد به خصوص بزرگسالان برای درمان این عارضه به سراغ لمینیت می‌روند. البته که اگر در این روش دندان‌های اصلی فرد تراشیده نشود، ضرری نخواهد داشت.

ارتودنسی زود بازده برای چه دندان‌هایی استفاده می شود؟

شلوغی دندان ها و درمان با ارتودنسی
ارتودنسی و درمان فاصله دندانی

3- دندان های غایب (Missing)
​​​​​​​

غایب بودن یک یا چند دندان می‌تواند به شدت بر زندگی روزانه افراد تاثیر بگذارد و همچنین می‌تواند بر سلامت عمومی، ظاهر و اعتماد به نفس افراد تاثیر گذار باشد.

ارتودنسی و درمان دندانهای غایب
ارتودنسی و درمان دندان نیش نهفته

4- دندان های نیش نهفته
​​​​​​​

دندان نیش نهفته از جمله اختلالاتی می‌باشد که معمولا در فک بالا رخ می‌دهد و برای دندان نهفته مخاطراتی نظیر ایجاد کیست و یا تومور را به همراه دارد.
جهت درمان این اختلال ابتدا دندان نیش شیری کشیده خواهدشد و سپس با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند سن بیمار، عمق نهفتگی دندان و … اقدام به هدایت و خارج نمودن دندان نهفته می‌شود. 
​​​​​​​با در اختیار داشتن 2دهه تجربه و علم کافی با بررسی همه جانبه سوابق بیماری افراد و نیز بررسی الگوی رشد فک‌ها و دندان‌ها مناسب‌ترین روش را برای ارتودنسی و اصلاح عیوب دندان به بیماران خود پیشنهاد می‌دهند. تمامی درمان‌های انجام شده در مطب با تضمین بوده و شما می‌توانید با اطمینان کافی دوره درمانی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون مشکل پشت سر بگذارید.

افرادی که قصد دارند لبخندی دلنشین به دست آورند.
افرادی که بین دندان ها فاصله دارند و یا دندان آنها روی هم و متراکم است.
افرادی که به دلیل داشتن دندان های نامرتب دچار درد فک می‌باشند.
افرادی که به خاطر ناهماهنگی‌های دندانی نمی‌توانند به درستی از مسواک و نخ دندان استفاده کنند.
افرادی که به دلیل داشتن ناهماهنگی در فک‌های خود، قادر به جویدن صحیح مواد غذایی نبوده و دچار مشکلات گوارشی شده‌اند.
افرادی که کمی دندانهایشان در فکین جلو یا عقب‌تر از حد نرمال می‌باشد.

چه افرادی می توانند از ارتودنسی زود بازده استفاده کنند؟

انواع ارتودنسی
ارتودنسی و زیبایی
ارتودنسی متحرک

بهترین سن ارتودنسی چند سالگی است ؟

با پیشرفت علم اکنون ارتودنسی در سنین نوجوانی، جوانی و میانسالی بدون مشکل انجام می‌شود. در این مطب ارتودنسی با یک روش منحصر به فرد و استثنایی در کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام می رسد و فرد سریعا زیبایی و سلامت مورد نظر خود را بدست می‌آورد. از این رو نیازی نیست نگرانی از بابت سن مناسب ارتودنسی داشته باشید.
کودکان اکثراً از سیم‌های ارتودنسی و شکل و ظاهر آن‌ها فراری هستند. همین امر نیز سبب شده تا ارتودنسی اطفال با روش‌های خاصی مانند ارتودنسی ثابت انجام شود. زیرا در این روش کودک می‌تواند رنگ کش های دور براکت ها و سیم ارتودنسی را خودش انتخاب کند و از ارتودنسی دندان برای خودش سرگرمی بسازد. این روش تمایل کودکان به انجام ارتودنسی را افزایش می‌دهد.
ارتودنسی کودکان به خصوص در سنین 9 تا 13 سالگی اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل نیز همواره پزشکان سعی دارند کودکان را به انجام این درمان ترغیب کنند. دلیل این اهمیت نیز مزایای بسیار زیاد آن برای کودکان است. برطرف شدن عادات غلط مانند مکیدن انگشت، زبان زدن به دندان‌ها و تنفس دهانی، اصلاح الگوی رشد فک‌ها و دندان در کودکان و عدم نیاز به جراحی در آینده و نیز درمان بسیار راحت‌تر با نتایج بهتر و ریسک کمتر، از جمله مزایای ارتودنسی کودکان هستند.
همانقدر که ارتودنسی کودک اهمیت دارد، به همان اندازه نیز نیازمند دقت و تجربه است. تشخیص درست ایرادهای فکی و دندانی، شناسایی عادات بد کودکان، استفاده از مناسب‌ترین نوع براکت و بستن صحیح و بدون درد سیم و براکت های ارتودنسی در این فرایند بسیار مهم است. با سابقه بیش از 24سال در زمینه ارتودنسی اطفال این پروسه را برای کودکان شما به بهترین نحو انجام خواهد داد.
ارتودنسی کودک و نوجوان چگونه انجام می شود؟
ارتودنسی کودکان
ارتودنسی نوجوانان