دریافت مشاوره رایگان

مرکز تخصصی ارتودنسی

ارتودنسی زودبازده با پرداخت اقساطی

توسط دکتر طاهره پرنمازه
استاد دانشگاه و رتبه یک تخصص (ارتودنسی)

ارتودنسی و رفع ناهنجاری های فک

لبخندت رو زیبا کن!

  • گرفتن نتیجه در کوتاهترین زمان
  • متریال با کیفیت آمریکایی
  • پرداخت اقساطی
  • ارائه بهترین قیمت​​​​​​​
  • دانش آموخته دندانپزشکی از دانشگاه شهید بهشتی
  • دانش آموخته دوره تخصص ارتودنسی از دانشگاه تهران
  • استاد دانشگاه تهران
  • رتبه یک بورد تخصصی ارتودنسی

ویدیو نتایج و نظرات بیماران

برای اطلاع از تعرفه ها همین حالا تماس بگیرید!

1: انجام درمان ارتودنسی توسط‌ متخصص ارتودنسی (ارتودنتیست) زبده و استاد دانشگاه تهران

2: انجام درمانهای دندانی در حین و قبل ارتودنسی توسط دکتر هیلا یوسفی دندانپزشک

3: درمان انواع ناهنجاری های فکی و پیچیده ترین ارتودنسی هاو بازدهی در سریعترین زمان ممکن.

4: پرداخت ها بصورت اقساط می‌باشد.

5: هزینه درمان ارتودنسی به صورت کاملاً اقتصادی ارائه می‌شود تا همه اقشار جامعه بتوانند دندان هایی زیبا و مرتبی داشته باشند.

دلایل برتری ما ؟

تصاویر ارتودنسی های انجام شده

ارتودنسی یا تراشیدن دندان؟

بسیار مهم: درصورتیکه دندان نامرتب دارید برای انجام زیبایی دندان،  ابتدا باید با ارتودنسی دندان‌ها را مرتب کنید سپس اقدام به کامپوزیت یا لمینت نمایید که در این مرکز توسط خانم دکتر یوسفی انجام می شود. در غیر اینصورت می‌بایست دندانتان را تراش دهید و در سنین بالا با مشکلات دندانی روبرو می‌‌شوید.

ارتودنسی نامرئی
ارتودنسی نامرئی

چرا اکثر افراد به ارتودنسی نیاز دارند؟

ارتودنسی نامرئی
ارتودنسی یکی از شاخه های حوزه دندان‌پزشکی است که به مرتب کردن و اصلاح دندان‌ها و فک‌ها می‌پردازد. ارتودنسی به دلایل متعددی انجام می‌شود که به شرح زیر است:

1. مرتب کردن دندان‌ها:
ارتودنسی برای مرتب کردن و تنظیم دندان‌ها به منظور افزایش استحکام، جلوگیری از پوسیدگی و مشکلات عملکردی دندان‌ها انجام می‌شود.
​​​​​​​
2. اصلاح اختلالات فکی:
اختلالات فکی ممکن است به عنوان عواملی مهم در ایجاد مشکلات دندانی و فکی مطرح شوند. ارتودنسی به اصلاح این اختلالات کمک می‌کند تا عملکرد بهتری از دندان‌ها و فک‌ها حاصل شود.

3. زیبایی دندان ها و لبخند:
دندان‌های مرتب و یکدست تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی لبخند شما دارد. افرادی که از دندان‌های منظم و زیبا برخوردارند، اغلب از افزایش اعتماد به نفس و راحتی در ارتباطات خود بهره‌مند می‌شوند.

4. جلوگیری از مشکلات سلامت دهان:
دندان‌های مرتب، قابل دسترس تر هستند و راحت‌تر تمیزی می‌شوند. ارتودنسی می‌تواند به جلوگیری از مشکلاتی مانند تجمع پلاک دندانی، التهاب لثه و پوسیده شدن دندان‌ها کمک کند.

5. کمک به اصلاح مشکلات تنفسی:
در برخی موارد، اختلالات فکی می‌توانند باعث مشکلات تنفسی شود. ارتودنسی می‌تواند در از بین بردن این نوع مشکلات نیز مؤثر باشد.

6. پیشگیری از مشکلات محتمل در آینده:
انجام ارتودنسی می‌تواند از وقوع مشکلات بیشتر و پیچیده‌تر در آینده جلوگیری کند. به طور مثال، اصلاح مشکلات دندانی در دوران کودکی می‌تواند از وقوع مشکلات گوارشی در دوران بزرگسالی جلوگیری کند.

به طور کلی، ارتودنسی به عنوان یک راهکار درمانی موثر برای بهبود عملکرد دندان‌ها و فک‌ها، زیبایی لبخند، و جلوگیری از مشکلات دندانی و فکی به اکثر افراد توصیه می‌شود.
با پیشرفت علم، اکنون ارتودنسی در سنین نوجوانی، جوانی و میانسالی بدون مشکل انجام می‌شود. از آنجائیکه انجام ارتودنسی قبل از هرگونه جراحی یک ضرورت است، در هر سنی انجام این درمان بهتر از انجام ندادن آن است. از این رو نیازی نیست از بابت سن مناسب ارتودنسی نگران باشید.
سن ارتودنسی

بهترین سن ارتودنسی چند سالگی است ؟

ارتودنسی
چه افرادی به ارتودنسی نیاز دارند؟
اینکه نیاز به ارتودنسی دارید یا نه موضوعی است که باید حتماً توسط ارتودنتیست با تجربه تشخیص داده شود. همانطور که می دانید، ارتودنسی روش‌های بسیار متنوعی دارد که هرکدام برای نوعی از ناهنجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از افراد فکر می‌کنند با تراش دادن دندان‌ها و لمینیت کامپوزیتی و سرامیکی می‌توان ناهنجاری‌های دندانی را برطرف کرد. در صورتی که این تصور کاملاً اشتباه است.
دندانپزشکان متعهد و حرفه‌ای با بررسی سوابق پزشکی بیمار و نیز مشکلات پیش رو سعی دارند بهترین روش را برای نگهداشتن دندان‌های اصلی بیمار معرفی کنند. لمینیت و یا کامپوزیت دندان‌ها کاربردهای دیگری در دندانپزشکی دارند و نمی‌توان از آن‌ها به عنوان روشی برای اصلاح ناهنجاری‌های دندانی استفاده کرد. زیرا زمانیکه دندانها خیلی نا مرتب باشد به علت تراش دادن زیاد دندانها بافت اصلی دندان از بین می‌رود.

فرم دریافت مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت:

ثبت

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

سبد خرید